Diversey Hakkında

Diversey’de hedefimiz, her gün insanları korumak ve onlara (yaşamlarına) özen göstermektir. Kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, Diversey, gelecekte de her zaman insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olacaktır.

Hizmet verdiğimiz tesis yönetimi, sağlık hizmetleri, konaklama, perakende, kafe-restoran ve gıda & içecek gibi alanlarda, durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle, global sektörlerimizin tümünde müşterilerimize mutlak bir güven sunarız.

Diversey temizlik, sanitasyon ve bakım ürünleri, kimyasallarla entegre sistem ve servisler, makinalar ve sürdürülebilirlik programları alanlarında hizmet sunar. Yaptığımız her şey hayati bir hizmet teşkil eder, temizlik ve hijyenin hayat için olmazsa olmaz olduğu inancı üzerine kuruludur.

95 yıllık uzmanlık ve birikimiyle Diversey hayat kurtaran temizlik teknolojileri geliştirir. Müşteri odaklı ve müşteriye özel yaklaşımımız sürdürülebilirlik çözümlerine destek olur. Çevreyi koruyup güzelleştirirken, işimizin kalbinde daima müşterilerimizin ihtiyaçları bulunur.

Diversey’in etik değerlerini, ürünlerimizin yanı sıra, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle olan günlük ilişkilerimizde ve elbette ki dünyaya olan taahhüdümüzde net olarak görebilirsiniz. Bu etik değerler, geleceğin öncüsü ve inovasyon yaratıcısı bir marka olarak bizi daha da ileri taşır.

Zihinlerle makineler arasında bağlantı kuran, temizlik ve hijyen verisinden doğan içgörüleri etkili operasyonlara dönüştüren ve insan sermayesine değer katan “Temizliğin Interneti” işimizin merkezinde yer alır. Diversey, üretkenliğin artırılmasına, toplam işletme maliyetlerinin düşürülmesine ve marka değerinin korunmasına önemli katkılarda bulunur.

Merkezi Fort Mill, Kuzey Carolina, ABD’de bulunan Diversey, dünya çapında yaklaşık 9.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır ve 2017’de 2.6 Milyar USD net satış rakamına ulaşmıştır.

Daha fazla bilgi edinmek için www.diversey.com’u ziyaret edebilir ya da bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.