MAS DÜNYANIN HER YERİNDE, ÜRÜN VE MARKALARIYLA HER ZAMAN ZİRVEDE

OFİSİNİZE DEĞER KATAN ÜRÜNLER

Biz, işlerinizin arka plandaki kahramanı olmak için çalışıyoruz. Hep daha fazla çalışarak size daha kaliteli ve konforlu ürünler sunma gayreti içindeyiz. Bize her zaman güvenebilirsiniz, çünkü size her zaman yardımcı olacak binlerce çeşit kahramanlarımız var.

KALICI İLHAM

En son kırtasiye trendlerini içeren fikirler sunmak, çalışanlarımızla birlikte her zaman en yüksek kalitede ürünler üretip, dünyanın her noktasındaki müşterilerimize ulaştırmak, sürekli farklı hedef grupları için ürünlerimizi yenilemek ve bununla hayatı kolaylaştıracak çözümler üretmek.

YERLİ ÜRETİM, YERLİ TASARIM

MAS, geçmiş birikimleri ve tüketici taleplerini göz önünde tutarak tasarlayıp ürettiği ürünlerle farklılık yaratmaya devam ediyor. Kırtasiye sektörüne sunduğu ürünlerle yenilikçi tasarımlar yaratan ve bunu tutku haline dönüştüren MAS, tüketicilere benzersiz deneyimler sunuyor. Endüstriyel tasarımcı Kunter Şekercioğlu tarafından tasarlanan Enjoy serisi ürünler ile Solid ve Smooth serisi magazinlikler, kullanıldığı ortamlara hem görsel bir şölen sunuyor hem de %100 yerli üretim olması sebebiyle ülke ekonomisine katlı sağlıyor.

Ürünlerimizi incelemek için;
Enjoy Ürün GrubuSolid MagazinlikSmooth Magazinlik

HABER ve DUYURULAR

Birlikte Sağlıklıyız 2021 Bayi Toplantısı

MAS & Scrikss 2020 Bayi Toplantısı / Birlikte Farklıyız

Yaşamın içinden bir Şampiyonluk Hikayesi

MAS & Scrikss 2019 Bayi Toplantısı / Gücü Hisset

ZENGİN ÇEŞİT, SINIRSIZ ÇÖZÜM

MAS ürünleriyle her zaman doğru çözüme ulaşabileceğinize inanıyoruz. Taleplerinizde sizin için en doğru çözümü sunacak size özel müşteri temsilcimizle daima iletişimde olabilirsiniz.